Gelisen teknolojide; tüm makinalarinizin daha verimli, ilk günkü gibi güvenli ve daha fazla performansli çalisabilmesi için kaliteli ve zamaninda servis hizmetleri ile desteklenmesi gerekmektedir.
Sanko Makina Pazarlama Merkez Servisleri, kadrosunda bulunan tecrübeli ve egitimli teknik ekibi ile müsterilerimizin tüm taleplerini, yerinde ve zamaninda çözüme kavusturabilmektedir.
Istanbul ve Gaziantep’teki Merkez Servislerimiz, uzman ekibi ile orijinal yedek parça kullanarak üreticilerin belirttigi standartlara uygun her türlü bakim ve revizyon islemini yerine getirmektedir.

Hedefimiz, kaliteden ödün vermeden müsterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktir.
Garanti Süresi
Makinalarda ki Garanti süresi genelde 2000 saat veya bir yil olup, "hangisi erken dolarsa" prensibine göre hareket edilirken, Doosan marka forkliftler de ise garanti süresi, 2000 saat veya iki yildir.(hangisi önce dolarsa)
Ayrica garanti belgesinde açik bir sekilde belirtilen garanti süresi ve diger sartlarin, makina alinirken dikkatlice okunmasi müsterilerimiz için faydali olacaktir.
Önemli Notlar
Makinalariniza zamaninda yapacaginiz periyodik bakim ve orijinal parça kullanimi ile asagida belirtilen kazanimlari elde edebilirsiniz.
  Makina ve ekipman ömrü uzayacaktir.
  Makinalarin arizalanma ihtimalini en aza inecektir.
  Makinalarin kullanim verimliligi artacaktir.
  Makinalarin çalisma performansindaki kayip en aza inecektir.
  Makinalarin isletme maliyetleri ve diger kayiplari azalacaktir.