SANKO BODRUM’DA

 
SANKO Makina Pazarlama ve Tic. A.S Bodrum Yetkili Servisi, Gölge Makina bünyesinde Konacik Mahallesi’nde 6 Subat 2015 itibariyle hizmet vermeye basladi.
 
 
BASKAN KOCADON, ISYERI AÇILISINA KATILDI
 
Bodrum Belediye Baskani Mehmet Kocadon, Konacik’ta açilisa katilarak firma sahiplerine hayirli olsun dileklerinde bulundu.

Hasan Sinop ve Sahin Ogurlu ortakliginda faaliyetlerini sürdüren Gölge Makina’nin açilisina Bodrum Belediye Baskani Mehmet Kocadon, BODTO Baskani Mahmut Kocadon, Bodrum Belediye Baskan Yardimcisi Ismail Altindag, firmanin Izmir Bölge Müdürü Yüksel Günay, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaslar katildi.

Gölge Makina ortaklarindan Hasan Sinop, açilista yapigi konusmada; “Insallah SANKO firmasinin yetkili servisi olarak sizlere 7/24 hizmet verecegiz.” dedi.

SANKO Satis Sonrasi Hizmetler Direktörü Ugur Güllü ise “SANKO firmasi olarak Bodrum’da Gölge Makina ile ticari bir ortakliga girdik. Bu yatirimin sizler için ve bizler için hayirli olmasini umuyorum. Uzun süredir Bodrum’un içinde de olmak istiyorduk. SANKO, Kore’de Doosan diye bilinen is makinelerinin Türkiye’deki distribütörüdür. Biz bu makinenin satis ve satis sonrasi hizmetlerini 2006’dan beri sürdürmekteyiz. Getirdigimiz yeni model araçlarla da Bodrum’da hizmete hazir oldugumuzu ifade etmek istiyorum.” seklinde konustu.

Bodrum Ticaret Odasi Baskani Mahmut Kocadon da çocukluk arkadasinin isyerinin açilis konusmasini yapmanin son derece duygusal ve mutlu edici bir olay oldugunu ifade ederek, “SANKO Makina’ya da iyi bir seçim yaptiklari için çok tesekkür ediyorum. Herhalde Bodrum’da sizin için önemli is pazarlarindan birisi. Bu da ekonomimizin ne kadar büyük oldugunun bir göstergesi çünkü gelen yetkililere bakinca Bodrum’a ne kadar önem verdiginizi buradan anliyorum. Bodrum’a geldiginiz ve verdiginiz önem için tekrar tesekkür ediyorum.” diye konustu.

Bodrum Belediye Baskani Mehmet Kocadon ise konusmasinda; “bugün bu güzel açilista ev sahipligi yapan Hasan kardesime ve SANKO’nun degerli yetkililerine tesekkür etmek istiyorum. Söyle bir Bodrum’a baktigimizda herhalde ilçe bazinda olup da metrekareye en fazla is makinesi düstügü yerin de Bodrum oldugunu düsünüyorum. Çünkü artik düzlükleri bitirdik, yamaçlara basladik. Bu yüzden is makinelerine ihtiyaç daha da artti. Gerçekten Bodrum’un zor süreçlerini geçirip artik biraz daha yasanilabilir bir Bodrum için bu makinelere de ihtiyacimiz var, bu makinelerin bakimina da ihtiyacimiz var. Bodrum hem dünyada hem de Türkiye’de kendini kabullendirmis bir yer. Hasan kardesimle ben, Bodrum’un zor günlerini yasayan son yas grubuyuz. Artik o günler çok geride kaldi. Bizler doktorun ne oldugunu, hastanenin, okulun, elektrigin, suyun ne demek oldugunu bilen bir yas grubuyuz. Bodrum’un bugünlere gelmesinde Sinop ailesinin de çok katkisi oldu. Bu yüzden de bugün burada olmak benim için ayri bir gurur. Etrafima baktigimda birçok meclis üyesi ve baskanlarimizi görüyorum, bu da Sinop ailesinin gönlünün ne kadar genis oldugunun ne kadar arkadas canlisi oldugunun bir göstergesi. Ben de böyle bir arkadasimin açilis gününde burada olmaktan son derece mutluyum. Bu güzel açilisin hem Bodrum ekonomimize hem de SANKO firmamiza hayirli olmasini dileyerekten hepinize sevgi ve saygilarimi sunuyorum ve herkese hayirli olmasini diliyorum.” dedi.


 
 
DİĞER HABERLER