SANKO MAKINA IZMIR MERMER FUARINDAYDI

 
SANKO MAKINA IZMIR MERMER FUARINDAYDI
Bu yil 21-24 Mart 2012 tarihlerinde Izmir Kültürpark’da düzenlenen Marble 2012 - Izmir Mermer Fuari’na çok sayida ülkeden bir çok ziyaretçinin yanisira Sanko Makina gibi sektörün önemli firmalari da fuarda katilimci olarak yerlerini aldilar.
2011 yilinda Mermer sektöründe hizmet veren birçok firma tarafindan tercih edilen Sanko Makina Marble 2012 sayesinde müsterileriyle bir kez daha bulusma ve bir çok mermer firmasiyla tanisma firsati buldu. Fuarin ilk gününden itibaren bir çok ulustan çok sayida ziyaretçinin akinina ugrayan Sanko Makina standinda Izmir bölge müdürlügü yetkililerinin yani sira Genel Müdür Sn. Orhan Aydogan, Is Makinalari Satis direktörü Sn. Cem Ergun ve Imalat Makianalari direktörleri Sn. Aydin Karli ve Sn. Harun Arab ziyaretçilerin sorularini yanitladilar.
Fuarin genel bir degerlendirmesini yapan Izmir Bölge Müdürü Sn Ercan Aras; Mermer fuarinin her yil oldugu gibi bu yil da verimli geçtigini, ziyaretçi yogunlugundan memnun olduklarini ve bu fuarin yeni satislara da vesile oldugunu belirtti.
 
DİĞER HABERLER