SANKO MAKINA’DAN KIBRIS ÇIKARMASI

 
SANKO MAKINA’DAN KIBRIS ÇIKARMASI
Sanko Makina’nin her yil düzenledigi Yetkili Servisler Motivasyon Toplantisi bu yil Kibris’da düzenlendi.
16-18 Mart 2012 tarihlerinde, Sanko Makina’nin tüm Türkiye’deki yetkili servislerinin yogun katilimiyla düzenlenen motivasyon toplantisinda ilk gün serbest zamani dinlenerek degerlendiren katilimcilar ikinci gün otelin toplanti salonundaki toplantiya katildilar. Toplanti baslangicinda Sanko Makina Servis Gelistirme ve Egitim Müdürü Sn Ugur Güllü tarafindan 2011 yilinin genel degerlendirmesi yapildi ve 2011 yilinda degerlendirme kriterlerine göre yilin en basarili yetkili servisleri ödülleri açiklandi. Bu yil da geçtigimiz yil oldugu gibi Sanko Makina’nin Türkiye temsilcisi oldugu Güney Kore menseili üretici olan Doosan markasinin davetlisi olarak Güney Kore’ye gidecek isimler plaketlerini aldilar. Programa göre Sanko Makina Is Makinalari Satis Direktörü Sn. Cem Ergun ve Forklift Satis Direktörü Sn. Faruk Köse söz alarak yetkili servislere seslendiler.
Toplantinin kalan bölümünde Sanko Makina Yedek Parça Müdürü Sn. Erdem Bulut ve Servis Müdürü Ugur Küllük 2012 yilinda uygulamaya konulacak olan yenilikleri haber veren birer sunumla katilimcilari bilgilendirdiler. Toplantinin ardindan düzenlenen gala yemeginde keyifli vakit geçiren yetkili servisler organizasyonun son gününde katildiklari Kibris turu ile gezme firsati buldular.
Toplantiya Sanko Makina Yönetim Kurulu Baskani Sn. Hüseyin Hamut, Genel Müdür Sn. Orhan Aydogan ve Genel Müdür Yardimcisi Sn. Levent Büyükmurat da katildilar.
 
DİĞER HABERLER