Sanko Makina Egitim Programlarina Devam Ediyor

 
Sanko Makina Egitim Programlarina Devam Ediyor
Her yil oldugu gibi 2012 yilinda da üreticisi ve temsilcisi oldugu farkli marka gruplari ve bu markalara bagli satis organizasyonu için egitim seminerleri düzenleyen Sanko Makina , Mart ayinin ilk haftasinda temsilcisi oldugu Güney Kore markasi olan Doosan ürün grubuna bagli satis organizasyonunun ilk egitim ayagini Istanbul’da gerçeklestirdi.
Doosan Europe organizasyonuna bagli Egitim Merkezinden  Henry Dennet ‘in egitmenliginde Titanic Business otelde gerçeklesen egitime, Sanko Makina bünyesindeki bölge müdürlüklerinden çok sayida katilimci istirak etti. Egitim 7-9 Mart tarihlerinde üç günlük bir program da gerçeklestirildi.
Program süresince katilimcilar, satista basari, satis döngüsü, tüketici ihtiyaçlari, iletisim kanallari, ürün bilgisi, itiraz karsilama teknikleri, pazarlik ve satis kapatma,beden dili gibi basliklar altinda üç gün boyunca egitim gördüler.
Egitimin birinci gününde Sanko Makina Genel Müdürü Sn. Orhan Aydogan egitim programlarinin önemi ile ilgili bir açilis konusmasi yapti.Egitmenlerin özellikle is makinasi sektöründen olmalarinin avantajlarina deginen Sanko Makina  Servis Gelistirme ve Egitim Müdürü Sn. Ugur Güllü ve Satis ve Pazarlama Direktörü Sn. Cem Ergun bunun gibi egitimlerle Satis organizasyonu çalisanlarinin yetkinliklerinin artirilmasinin kisa ve uzun vadede getirilerinin büyük oldugunu ve Sanko Makina olarak bu tür kisisel becerilerin artirilmasinin saglayan  egitimlere devam edeceklerini bildirdiler.
Egitimlerin ikinci ayagi Mayis ayi basinda yine Istanbul’da gerçeklesecek.
 
DİĞER HABERLER