SANKO MAKINA IFTAR YEMEGI ORGANIZASYONU

 
Sanko Makina tarafindan her yil düzenlenen geleneksel iftar yemegi organizasyonu bu yil 18.08.2011 Tarihinde Kalamis’daki Develi Restoranda düzenlendi.
Sirket elemanlarinin büyük katilim gösterdigi iftara, Sanko Holding Yönetim Kurulu Baskani Sn. Abdülkadir Konukoglu, Sanko Holding Makina Grup Baskani Sn. Sami Konukoglu, Sanko Makina Yönetim Kurulu Baskani Sn. Hüseyin Hamut’un yani sira, misafirler de katildi.
Düzenlenen yemekte, Sanko Makina çalisanlarindan onuncu ve besinci yilini dolduranlara plaketleri Sn. Abdülkadir Konukoglu ve Sn. Sami Konukoglu tarafindan verildi. Plaketlerin sahiplerini bulmasinin ardindan geleneksel olarak her yil düzenlenen hediye çekilisinde kazananlar , hediyelerini yöneticilerin elinden  teslim aldilar.
Gecede Sanko Holding Yönetim Kurulu Baskani Sn. Abdülkadir Konukoglu çalisanlarina ileriye dönük olumlu mesajlar vererek Sanko Holdinge bagli her sirketin basarili bir yil geçirmekte oldugunu ve bunun önümüzdeki yillarda da devam etmesi yönündeki temennilerini dile getirdi.
 
DİĞER HABERLER