Sanko Makina Bir Kez daha Güney Kore’de

 
 

 Doosan Is Makinalarinin davetlisi olarak Güney  Kore’ye giden Sanko Makine Bolge Makine Satis yöneticileri ve Sanko Makina müsterileri yurda döndü.

 

Temmuz ayi basinda Satis Sonrasi Hizmetler yetkilileri ve Yetkili Servisler ile gerçeklestirilen Kore gezisinin ardindan bu kez Makine Satis yöneticileri ve Sanko Makina müsterileri Güney Kore ziyaretlerini geçtigimiz hafta gerçeklestirdiler.

 

Sanko Makina ithal makinalar Satis ekibinin ve Doosan Is Makinalari kullananan Sanko Makina müsterilerinin katilimiyla gerçeklesen gezi programi dahilinde Doosan’in Gunsan’da açilmis yeni fabrikasi, Incheon’da kurulu mevcut tesisleri ve Ansan’da bulunan merkezi yedek parca dagitim tesisleri ziyaret edildi. Yükleyici ve ekskavatör üretiminin yani sira Sanko Makina’nin yakinda Türkiye pazarina sunmayi planladigi 70 tonluk paletli ekskavatör üretimi de gerçeklestigi Gunsan’daki tesisler ziyaretçilerin oldukça begenisini kazandi. Gezini son gününde turistik gezi ve alisveris yapan ziyaretçiler. Özellikle Gyeongbokgung Sarayi’ndan etkilendiklerini ifade ettiler.

 

Gezi kapsaminda görülen Doosan tesisleri ve Güney Kore’nin turistik degerlerinin yani sira Doosan yetkililerinin yakin ilgisinden oldukça memnun kalan ziyaretçiler yaklasik dokuz saatlik bir uçak yolculugunun ardindan cumartesi sabah Istanbul’a döndüler.

 

Sanko Makina yetkilileri bu gibi gezilerin önümüzdeki yillarda da tekrarlanacagini bildirdiler.

 
DİĞER HABERLER