Sanko Makina'nin En Basarili Yetkili Servisleri Güney Kore'deydi

 
Sanko Makina Yetkili Servislerini Güney Kore’ye Götürdü..
 
2010 yilinin en basarili dört yetkili servisi geçtigimiz hafta Sanko Makina’nin Türkiye Distribütörü oldugu DOOSAN firmasinin davetlisi olarak Güney Kore’deydi. Degerlendirme kriterlerine göre en basarili dört yetkili servisini Güney Kore seyahatiyle ödüllendirecegini 2010 yili basinda Antalya’da yapilan yetkili servis motivasyon toplantisinda duyuran Sanko Makina geçtigimiz hafta dört yetkili servisiyle birlikte Kore’ye gitti. Kore’de Doosan fabrikalarini gezme firsati bulan yetkili servislerden Mustafa Kemal INCI (Teknomak-Istanbul yetkili servis), Cafer KOÇ(Ileri Istif-Izmit yetkili servisi), Cengiz KAYA (Üçel Hidrolik –Istanbul  yetkili Servis),
Ramazan Simsek (Simsek Kardesler –Ankara yetkili servisi)  kurulu ekibe Sanko Makina’dan Ilker METIN (Sanko Makina Servis Mühendisi),Ali KURU   (Sanko Makina yedek parça temsilcisi) ve Ugur GÜLLÜ (Sanko Makina Servis Gelistirme ve Egitim Müdürü) eslik etti.
 
DOOSAN firmasini daha yakindan tanima firsati bulan Sanko Makina yetkili servisleri,  G.Kore Ansan’da Doosan yedek parça ana deposunu ve Incheon’daki  Ekskavatör –Forklift üretim tesislerini  ziyaret ettiler, buna ek olarak Seul’deki Doosan  Genel Merkezinde ilgililerle tanisma toplantisi  yapip  önemli bazi turistik yerleri de ziyaret etme firsati bulduklarini ifade eden yetkililer uzun bir yolculugun ardindan Türkiye’ye döndüler.
 
Sanko Makina Satis Sonrasi Hizmetler departmaninin ardindan Güney Kore seyahatleri bu hafta da Is Makinalari Satis Direktörlügü tarafinda da devam edecek.
 
DİĞER HABERLER