Sanko Makina IMMB Seminerine Ev Sahipligi Yapti.

 
SANKO MAKINA ve IMMB’nin birlikte düzenledigi Seminer 10 Mayis 2011 Tarihinde Ankara Atli Spor Kulübünde gerçeklesti.
IMMB Üyeleri, sektör temsilcileri, resmi kurum ve kuruluslardan katilan misafirlerin olusturdugu çok kalabalik bir davetli kitlesinin yer aldigi seminere ilgi de ayni ölçüde yogundu.
Dernek Baskani Duran KARAÇAY’in açilis konusmasindan sonra, Sanko Makina Imalat Makinalari Satis ve Pazarlama Direktörü Harun ARAB’in yaptigi konusmasinin ardindan, Sanko Makina ve Türkiye mümessili oldugu Doosan firmasina ait kisa birer tanitim filmi konuklara izletildi. Daha sonra sirasiyla Distribütörlük Makinalari Satis ve Pazarlama Direktörü M Cem ERGUN, Servis Gelistirme ve Egitim Müdürü Ugur GÜLLÜ, Imalat Makinalari Servis Müdürü Zafer ÖZBALABAN ve son olarak Telehandler Ürün Müdürü Bora KARAOSMANOGLU ithal makinalar, egitim ve servis gelistirme, bekoloder ve teleskobik forklift ürünlerinin özellikleri ve kullanim alanlari konulu sunumlariyla katilimcilari tarafindan ilgiyle izlendiler.
Seminer sonunda Sanko Makina tarafindan düzenlenen aksam yemeginde ziyaretçiler ve Sanko Makina yetkilileri bir araya geldiler.
 
DİĞER HABERLER