SANKO MAKINA KOMATEK FUARINDA

 
 

20- 24 Nisan 2011 Tarihlerinde Ankara’da gerçeklesen KOMATEK fuarinda Doosan ve MST marka is makinalarinin agirlikta oldugu Sanko Makina standi önceki yillarda oldugu gibi ziyaretçilerin yogun ilgisini çekti.

 

Pazarda kiran kirana bir rekabet halinde olan sektörün tüm oyuncularini karsi karsiya getiren Komatek fuari ayni zamanda 2011 yilinin sektörel anlamda son büyük fuariydi ve önceki yillarin ziyaretçi rekorunu da kirarak en çok ziyaretçi akinina ugrayan Komatek fuari olarak kayitlara geçti. Ilk günlerdeki olumsuz hava kosullarina ragmen özellikle Sanko Makina standina olan ilgi büyüktü.

 

Yurtiçinden ve yurtdisindan bir çok ziyaretçi Sanko Makina’nin MST ve SNK markalariyla Gaziantep’de üretimini gerçeklestirdigi Bekoloder ve Telehandler ürünleriyle yakindan ilgilendiler. Diger taraftan Güney Kore menseili Doosan markasini ise kaya kamyonlari, çesitli tonajlardaki ekskavatörler ve lastik tekerlekli yükleyiciler ile temsil eden Sanko Makina yine Doosan markasiyla piyasaya sürdügü dizel, lpg ve akülü forkliftleriyle fuarin ilgi odagi oldu. Ingersoll Rand marka kompresörlere de özel bir ilgi gösterilen ve Sanko Makina  standinda yer alan diger Güney Kore menseli ürün ise ithal kiricilar içinde pazarda yillardir en yüksek Pazar payini temsil eden Soosan hidrolik kiricilardi. Kalite fiyat dengesini piyasada oturtan bu ürüne müsterilerin begeni ve yogun ilgisi devam ediyor.

 

Ilk günden itibaren fuara yogun ilgi gösteren Sanko Makina yetkilileri Sanko Makina’ya gösterilen ilgiden ve nitelikli ziyaretçi sayisinin fazlaligindan dolayi memnuniyetlerini dile getirdiler. Sanko Holding yönetim kurulu üyesi Sn. Sami KONUKOGLU da fuari ziyaret ederek Sanko Makina standinda ziyaretçilerle görüsüp, sohbet etti.

 
DİĞER HABERLER