Sanko Makina’dan Yeni Bir Hizmet Noktasi

 
Sanko Makina, kazici yükleyici ve teleskopik forklift olarak üretimini gerçeklestirdigi MST ve SNK marka ürünlerin Satis Sonrasi Hizmetler (SSH) agina Istanbul Avrupa yakasinda faaliyet gösterecek Aker Makina’nin açilisiyla yeni bir hizmet noktasi daha ekledi.

27.11.2010 Cumartesi günü yeni MST Yetkili Servisi Aker Makina’nin hizmet verecegi ve Istanbul Ikitelli, Güngören Sanayi sitesinde gerçeklesen açilis kokteyline müsterilerimiz ve sektörden çok sayida ziyaretçi katilim gösterdi.

Sanko Makina yetkililerinden Imalat Makinalari Satis ve Pazarlama Direktörü Sn. Can ELVANLIOGLU, Servis Gelistirme ve Egitim Müdürü Sn. Ugur GÜLLÜ, Satis Sonrasi Hizmetler Müdürü Zafer BALABAN ve Aker Makina firma sahibi Sn. Ali DEMIRCI’nin birlikte gerçeklestirdigi kurdele töreni sonrasi yaklasik üç saat süren kokteyl, ziyaretçilere verilen banket yemeginin ardindan sonra erdi.

Konusmacilar, Sanko Makina’ nin Müsteri memnuniyeti için Satis Sonrasi Hizmetlere çok önem verdigini vurgulayarak yeni Yetkili Servis açilislarinin 2011 yili içerisinde de büyük bir hizla devam edecegini belirttiler.
 
DİĞER HABERLER