ANSAF 2010

 

Sanko Makina Pazarlama ve Ticaret A.S. bu yil ilki düzenlenen ANSAF'10 (Ankara Sanayi Fuari) fuarinda üretimini Gaziantep'de gerçeklestirdigi Beko Loder ve Teleskobik Forklift ürünlerini sergiledi.

 

Ankara I. Organize sanayi bölgesinde, Ankara Sanayi Odasi binasinda düzenlenen Türk Silahli Kuvvetleri Malzeme Sergisi ile koordineli olarak gerçeklestirilen Ankara Sanayi Fuari, bu sebeple bir çok bakan ve Askeri yetkililerinin ziyaretine ugradi. TSK'nin disaridan alimini gerçeklestirdigi malzemeleri tanima firsati bulan sanayiciler buna ek olarak kendi üretimlerini de sergileyerek Türk Silahli Kuvvetlerine kendilerini tanitma firsati buldular.

 

Bu çerçevede Sanko Makina, MST marka Plus serisi Bekoloder ürünlerinden 544 Plus ve 542 Plus ile yine MST marka teleskobik forklift ürünlerinden ST 1730 ve ST 835 modellerini ziyaretçilerinin begenisine sundu. Sanko Makina ayrica Izmir-Ödemis fabrikasinda ürettigi pistonlari da standinda sergiledi. Fuar süresince Sanko Makina Genel Müdürü Orhan AYDOGAN, Ankara Bölge Müdürü Harun ARAB, Is Gelistirme Müdürü Rasit ÖZGÜL ve diger Sanko Makina çalisanlari ziyaretçilerin sorularini yanitladilar.

 

1-5 Ekim 2010 tarihlerinde gerçeklesen fuarda Sanko Makina standini Devlet Bakani ve Basbakan yardimcisi Sn. Ali BABACAN, , Devlet bakani ve Basbakan Yardimcisi Sn. Cemil ÇIÇEK, Eski Içisleri Bakani Sn. Abdülkadir AKSU, Savunma Sanayi Müstesari Sn. Murat BAYDAR, Dis Ticaret Müstesari Sn. Ahmet YAKICI, Bayindirlik Bakanligi Müstesari Sn. S. Önder KIRAÇ, Ankara Valisi Sn. Aladdin YÜKSEL, TOBB Baskani Sn. Rifat HISARCIKLIOGLU ve Ankara Sanayi Odasi baskani Sn. Nurettin ÖZDEBIR ziyaret ettiler. Ayrica TSK, DSI, DMO yetkilileri ve önemli sanayiciler de Sanko Makina standina yogun ilgi gösterdiler.

 
DİĞER HABERLER