HABERLER

Doosan, Logimat’ta Yeni Ürünlerini Sergiledi
2
Mart

Doosan, Logimat’ta Yeni Ürünlerini Sergiledi

02 Mart 2017

Doosan, 14 ve 16 Mart 2017 tarihleri arasında Stuttgart’ta düzenlenen Logimat fuarında bir kez daha ürünlerini sergiledi.

Ziyaretçiler, Doosan standında yeni elektrikli ve IC motorlu ürünleri görme şansına sahip oldular. Doosan Logitmat’a arka arkaya 9 yıl boyunca katıldı.

Logimat’daki stant «Evolution In Motion» sloganı kapsamında tasarlandı. Doosan bataryası yan tarafta bulunan yeni 48V’luk istifleme araçlarını ve geçen yılın sonunda piyasaya sürülen yeni 80V forkliftini tanıttı. Bu tür istifleme araçları Avrupa pazarında daha fazla ilgi görmeye başladığından dolayı 2,5 tonluk düşük tazyikli tekerleklere sahip istifleme aracı da özel bir araç olarak stanttaki yerini aldı. Dizel ve LPG konusundaki gelişmelerin bir yansıması olarak ziyaretçilere Doosan G2 motor ve tamamen yenilenmiş tasarıma sahip yeni 2,5t kapasiteli Dizel istifleme aracı tanıtıldı. Son olarak Doosan Almanya tarafından üretilmiş olan elektrikli transpalet ve en yeni GNB Lityum-İyon teknolojisini barındıran elektrikli 80V forklift yer aldı. Doosan Industrial Vehicle Almanya müdürü Holger Schmitz düşüncelerini paylaştı: “Logimat fuarı yeni ürünlerinizi, basit, güçlü ve yüksek performans gösteren ürünler almak isteyen son kullanıcılara tanıtabileceğimiz mükemmel bir fırsat. Aynı zamanda, Güney Almanya pazarındaki varlığımızı güçlendirmek için malzeme elleçleme endüstrisindeki meslektaşlarımıza da forklift ve depolama alanındaki ürün gamımızı tanıtmayı amaçlıyoruz”.